Polityka prywatności

Możemy używać cookies i podobnych technologii w celu dostosowania serwisu do potrzeb użytkowników jak również w celach statystycznych i reklamowych.

Korzystając ze strony akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Brand

Co wzmocni markę a co ją osłabi? Co zrobić aby wyróżnić się w tłumie podobnych produktów? Jak nasza marka może stać się wzorem dla innych? Może trzeba rozważyć re-branding?

Jak zwykle w działalności PR trzeba odpowiedzieć na wiele pytań i to od nich zależał będzie zestaw narzędzi które zostaną użyte do pozycjonowania marki, tak w internecie jak i w świecie realnym.

Kształtować wizerunek i dbać o niego powinna nie tylko każda organizacja jako taka, temu procesowi podlega każdy wytwarzany przez nią produkt lub usługa, a także jej liderzy. Stworzenie własnej niepowtarzalnej narracji jest tym co ostatecznie pozwoli osiągać przewagę konkurencyjną poprzez wyróżnienie się na rynku. Do tego celu najlepiej prowadzi komunikacja społeczna. Impresja Studio Promocji zajmuje się nie tylko kształtowaniem wizerunku przedsiębiorstw ale także produktów, usług i ludzi. Na wszystkich tych polach posiada spore doświadczenie.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 13 czerwiec 2016 10:19
Więcej w tej kategorii: « Corporate PR CSR »

Log In or Sign Up

Nie pamiętasz hasła? / Nie pamiętasz nazwy?