Logo
Wydrukuj tę stronę

O nas

Podczas 14 lat istnienia wykonywaliśmy prace dla bardzo wielu branż i podmiotów. W tym czasie na rynku, tak polskim jak i globalnym, zaszły kolosalne zmiany. My również się zmieniamy.

Wiele narzędzi odeszło do lamusa, a w ich miejsce weszły nowe i poszerzyły możliwości dotarcia z komunikatami do pożądanych grup. Gdy startowaliśmy witryna internetowa była swego rodzaju nowinką i pożądanym dodatkiem, teraz jest podstawowym narzędziem dla większości firm czy instytucji. Media społecznościowe zmieniły sposoby komunikacji z grupami interesariuszy. Internet i jego powszechne wykorzystanie wymusiło konieczność niezwłocznej reakcji. Uzbrojeni w wiedzę i narzędzia do kreowania i zarządzania komunikacją, reputacją i wizerunkiem pozostajemy do dyspozycji naszych klientów.

Impresja Studio Promocji działa na rynku od 1997 roku. W tym czasie z naszej pomocy i usług skorzystał wiele przedsiębiorstw, instytucji i organizacji. Impresja Studio Promocji dysponuje zespołem profesjonalistów, posiadających bogate doświadczenie w zakresie komunikacji społecznej oraz dziedzin pokrewnych.

Każdy Klient traktowany jest w sposób indywidualny. Pracę zaczynamy od analizy potrzeb, przygotowujemy strategię działania, a po jej akceptacji tworzymy specjalny, adekwatny do potrzeb zespół.

Jednym z wyróżników Impresja Studio Promocji jest tworzenie nowych, często niekonwencjonalnych rozwiązań oraz kreatywne podejście do realizowanych zadań.

 

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 15 maj 2014 13:14

Artykuły powiązane

Joomla SEO by AceSEF
Wszelkie prawa zastrzeżone © Impresja PR. All rights reserved.