Logo
Wydrukuj tę stronę

Pracodawca Godny Zaufania

Impresja Studio Promocji jest koordynatorem Konkursu Pracodawca Godny Zaufania. Celem Konkursu jest wyróżnienie dużych firm działających na polskim rynku, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania.

Przedstawiciele organizacji pozarządowych i szkół wyższych oceniają ankiety nadesłane przez dziesiątkę największych firm z trzech wybranych branż. W każdej edycji Konkursu oceniani będą przedsiębiorcy z innych sektorów rynku.
Raz w roku spośród największych spółek działających w trzech wybranych sektorach gospodarki wyłaniani są liderzy – firmy będące dla pracowników rzeczywistym partnerem. Oceniane są przede wszystkim takie elementy polityki pracowniczej, jak: programy socjalne, umożliwienie doskonalenia umiejętności zawodowych i zdobywania dodatkowej wiedzy, pomoc dla pracowników i członków ich rodzin w przypadku trudnej sytuacji materialnej i życiowej, wreszcie monitorowanie przestrzegania praw pracowniczych.
Informacje podane w wypełnionych przez firmy ankietach ocenia jury złożone z przedstawicieli instytucji pozarządowych: Krajowej Izby Gospodarczej, Instytutu Globalizacji, Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska", Centrum Monitoringu Wolności Prasy przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, Stowarzyszenia Integracja i Współpraca, Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN, Polskiej Agencji Rozwoju i Przedsiębiorczości oraz Impresji Studia Promocji.
Chcemy, by nasza inicjatywa przyczyniła się do promowania dobrych wzorców. Największe polskie firmy bardzo często realizują ciekawe i przynoszące znakomite rezultaty programy skierowane do pracowników. Dobry przykład idzie z góry – mamy nadzieję, że wyróżnienie najbardziej interesujących programów realizowanych przez największe firmy będzie inspiracją również dla innych przedsiębiorców.

 

 

Ostatnio zmienianywtorek, 04 luty 2014 12:44
Joomla SEO by AceSEF
Wszelkie prawa zastrzeżone © Impresja PR. All rights reserved.