Polityka prywatności

Możemy używać cookies i podobnych technologii w celu dostosowania serwisu do potrzeb użytkowników jak również w celach statystycznych i reklamowych.

Korzystając ze strony akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ile to kosztuje?

Budżet na public relations waha się między kilkoma a kilkadziesięcioma tysiącami złotych. Koszty związane z public relations, tak jak

z reklamą czy innymi działaniami pozostają nieznane dopóki nie powstanie plan działania. A ten, aby był efektywny i optymalnie korzystny, musi być przygotowany za każdym razem w oparciu o cele i możliwości firmy. Praktyka wskazuje, że działania public relations są najtańszymi, a w długiej perspektywie czasowej najskuteczniejszymi i najtańszymi narzędziami promocji. Działania public relations można prowadzić samodzielnie lub powierzyć je organizacji zewnętrznej. Nawet organizacje zatrudniające specjalistów z zakresu komunikacji społecznej korzystają z pomocy zewnętrznych podmiotów. Zwykle zewnętrzne agencje public relations są tańszym rozwiązaniem niż tworzenie i zarządzanie wewnętrznym zespołem PR. Agencje posiadają bogatsze doświadczenie, szersze kontakty, a ich praca jest wydajniejsza. Impresja Studio Promocji potrafi przygotować ofertę odpowiadającą zidentyfikowanym wspólnie z klientem potrzebom, a także dostosować koszty do wysokości środków przeznaczonych na tego typu działalność.

 

Ostatnio zmienianypiątek, 11 kwiecień 2014 15:42
Więcej w tej kategorii: « Dla kogo PR? Kiedy efekty? »

Log In or Sign Up

Nie pamiętasz hasła? / Nie pamiętasz nazwy?